Herňa

Herňa otvorená časoch:

PONDELOK 9:00 - 11:30 16:00 - 18:00

UTOROK 9:00 - 11:30 16:00 - 18:00

STREDA 9:00 - 11:30 16:00 - 18:00

ŠTVRTOK 9:00 - 11:30 16:00 - 18:00

PIATOK 9:00 - 11:30

V mesiacoch máj, jún a september je poobedná herňa otvorená iba počas programu.


Vstupné:

 • 2 € na rodinu

 • permanentka na 10 vstupov na rodinu 17 €

Pre deti s postihnutím je vstupné na rodinu zadarmoPre rodiny z Ukrajiny


V našich priestoroch môžete nájsť 3 herne:

 • Babyherňu s postieľkou, prebaľovacím pultom, hračkami pre bábätká a kreslom na pohodlné kojenie. Nájdete tam aj kostymérňu, požičovňu knižiek a bufet.

 • Herňu s kopou hračiek pre chlapcov aj dievčatá - máme tu krásny veľký multifunkčný domček, šmykľavky, kočíky, knižky, puzzle, lego Duplo aj Megablocks, kuchynku, kútik pre majstrov, ale aj veľa autíčok.

 • Megaherňu s priestorom na naháňanie sa na odrážadlách, stavanie hradov z penových megatvarov a skákanie na trampolíne. Nájdetu tu aj klavír. Megaherňa je zároveň priestor využívaný pri pravidelných programových aktivitách pre deti či mamy.


Pozrite si fotky celých našich priestorov TU.

Prvý krát v Dlháčiku

Ak rozmýšľate nad prvou návštevou Dlháčika, máme z toho veľkú radosť! :-)

Neváhajte a príďte si to vyskúšať, určite budete prekvapení, aký vplyv na Vaše dieťa či deti má rovesnícky kolektív (aj my sme z toho stále znovu prekvapené, keď vidíme ako rýchlo u nás detičky robia pokroky...).

Máme pre Vás niekoľko tipov, ktoré Vám návštevu Dlháčika uľahčia:

 • Prineste Vášmu dieťatku papučky, alebo iné prezúvky

 • Ak sa budete zúčastňovať tvorivých dielničiek, alebo Naturkova, oplatí sa mať so sebou jedno čisté tričko navyše, keby boli deti príliš kreatívne :-)

 • Môžete si doniesť aj niečo na papanie – u nás si to môžete dať do chladničky a potom zohriať v mikrovlnke. Prosím, pamätajte na to, že sa jedáva iba v kuchynke a jedálni, tepovanie kobercov je totiž veľmi drahé.

 • Ak náhodou jedlo zabudnete zobrať so sebou, nevadí, určite si niečo vyberiete z ponuky nášho malého bufetu – máme tam piškóty, výživy, džúsiky, keksíky, a iné dobroty.

 • Prosím, dodržiavajte pravidlá Dlháčika:

  1. Do Dlháčika chodíme iba zdraví – ako dospelí, tak aj deti.

  2. Hračky po sebe uložíme na svoje miesto.

  3. Za dieťa zodpovedá sprevádzajúca osoba (rodič).

  4. Jedenie a pitie sladkých a farebných nápojov je dovolené iba v miestnostiach bez koberca. Koberec máme nový, chceme aby vydržal čo najdlhšie.

 • Službukonajúca členka Vám určite pri prvej návšteve rada poukazuje všetky priestory a odpovie na Vaše otázky.

Pre viac informácií si môžete prečítať aj náš Uvítací dokument.

Ešte jedna dôležitá vec na záver – každé dieťatko, ktoré je u nás prvý krát, odchádza s plačom. Je to prirodzené, keďže hračiek a podnetov je tu naozaj veľmi veľa. Ak máte problém odísť, pokojne poproste službukonajúcu členku o zapožičanie nejakej hračky domov. Pri ďalšej návšteve nám ju vrátite a dieťatku sa ľahšie pôjde domov.

Tešíme sa na Vás!