Narodeninové oslavy

RC Dlháčik ponúka možnosť organizovania narodeninovej oslavy cez víkend, počas sviatkov a výnimočne v piatok poobede.

Termín: podľa kalendára TU si viete pozrieť, kedy je centrum voľné a na základe Vami zadaného termínu Vám priestory rezervujeme.

Priestory na oslavy uvoľňujeme v čase od 12:00 do 20:00. V jeden deň sa koná iba jedna oslava.

Priestory sprístupníme podľa Vašich potrieb. Rezerváciu je potrebné potvrdiť/zrušiť deň vopred. Zrušenie rezervácie v deň oslavy je za storno poplatok 5 €.

Ak ste ešte u nás neboli – kedykoľvek počas otvorenej herne vám priestory vopred ukážeme a pred oslavou vám odovzdáme kľúče od priestorov v dohodnutom čase, najskôr však o 12:00.

PRIESTORY:

K dispozícii sú 3 herne, šatňa, jedáleň, kuchynka a WC. Priestory si môžete pozrieť tu.

ZARIADENIE:

Herne: množstvo hračiek (autá, motorky, drevený domček pre bábiky, barbie, vojaci, ...), trampolína, megatvary, aktívny kruh.

K dispozícii je: prehrávač na CD a USB na púšťanie hudby, ktorú si donesiete, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, riad (taniere, poháre na vodu, víno aj poháriky na alkohol, tácky, misky), detský plastový riad, nerezové termosky na kávu.

Nábytok: detský drevený nábytok (pre 12 detí + možnosť doplniť ho o plastový nábytok pre 8 detí), 3 dvoj-pohovky, konferenčný stolík, stojaca lampa, stôl pre 6-8 dospelých (možnosť zapožičania ľubovoľného množstva stolov a stoličiek zo školskej jedálne), policové skrinky (vhodné na uloženie občerstvenia pre dospelých).

Kuchynka: chladnička, mraznička, keramický riad, sklenené poháre na vodu a víno, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, nerezové termosky na kávu, plastové misky a misy, detský farebný plastový riad aj príbor. Odporúčame si priniesť iba otvárač na fľaše, ostrý nôž a zápalky.

VY:

pripravujete výzdobu, občerstvenie a program. Nakoniec priestory poupratujete (povysávať, pozmývať - všetko potrebné na tento účel sa nachádza v Dlháčiku) a uvediete do pôvodného stavu.

PONÚKAME:

  • možnosť upratať za Vás - je to potrebné nahlásiť minimálne týždeň pred termínom oslavy

  • program počas oslavy s 2 animátorkami, vytvorenie výzdoby, torty a iných. Viac info na: www.trma-vrma.sk

  • Dlháčikovské bábkové divadlo - v repertoári viacero predstaveníV prípade záujmu napíšte na info@dlhacik.sk

alebo volajte 0949 503 444.