Ihrisko pre štuplíkov

S radosťou Vám oznamujeme, že od roku 2017 máme na Dlhých dieloch nové funkčné ihrisko. A nie je to len tak nejaké ihrisko! Je totiž určené pre tie najmenšie deti, teda štuplíkov od 0 do 6 rokov. Veríme, že táto cieľová skupina si zaslúži svoj špeciálny priestor – ohradený, bezpečný a plný prvkov pre nerušenú štuplíkovskú zábavu.

Presne s touto ideou sme sa začiatkom leta 2017 pustili do výstavby. Vďaka finančnej podpore Bratislavského samosprávneho kraja, pomoci od Mestskej časti Karlova Ves a množstvu nadšených rodičov sa nám náš plán podaril.

Z prázdneho, opusteného miesta vo vnútrobloku ulice Majerníkova 36-58 postupne vzniklo krásne a podnetné Ihrisko pre štuplíkov. Nájdete tu hojdačky pre najmenšie deti, domček, masážny chodník, drevom obložené pieskovisko, malé záhradky, vodnú a zvukovú stenu, pníčkové posedenie, kopu hračiek do piesku a strážcu - veľkého pneumatikového Mimoňa.

Veríme, že toto verejné ihrisko bude ešte dlho prinášať radosť všetkým deťom na našom sídlisku :)

Pri návšteve si prosím nezabudnite prečítať Prevádzkový poriadok ihriska. Keď ho budeme všetci dodržiavať, bude nám na ihrisku spolu veselšie.

Stav pred:

Naše plány:

A výsledok: