Staňte sa dobrovoľníkom

Členom Dlháčika môže byť ktokoľvek (mamina na materskej, študent, senior), kto je ochotný venovať svoj voľný čas dobrej veci. Priorita pre každú členku – maminu je samozrejme vlastná rodina.

V prípade, že máte nejaký dobrý nápad, trochu času navyše, alebo by ste nám vedeli akokoľvek pomôcť, budeme radi keď sa nám ozvete a pridáte sa k nám. Potešíme sa každej pomocnej ruke!


Členom sa môžete stať ak:

  • máte o členstvo záujem,

  • súhlasíte so stanovami a internými pravidlami RC Dlháčik,

  • vyplníte a odovzdáte Žiadosť o členstvo,

  • aktívne sa budete zúčastňovať na programe Dlháčika - služby v herni alebo organizácia aspoň jednej veľkej akcie v roku.


Členstvo prináša aj mnoho výhod – môžete navštevovať Dlháčik ako často chcete, program a oslavu v Dlháčiku máte zadarmo, kurzy a aktivity so zaujímavou zľavou, a v neposlednej rade si môžete Vy aj Vaše deti nájsť dobrých priateľov.

Ak máte o členstvo záujem, napíšte nám na info@dlhacik.sk.


Na prelome rokov 2018/2019 sme získali značku kvality „S dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami to vieme“ (2 z 3 hviezdičiek). Dokazuje to nielen kvalitu v manažmente dobrovoľníkov, ale najmä že vnímame nevyčísliteľnú hodnotu práce dobrovoľníkov a záleží nám na tom, aby sa u nás cítili dobre.

Viac o tejto značke sa dozviete tu.