Plavávanie pre babätká

Dobrý deň,


plávanie bábätiek je možné od 6 mesiacov do 3 rokov a počas septembra prebiehajú cez víkend. Na každú hodinu sa treba nahlásiť jednotlivo, zatiaľ neponúkame balík viacerých lekcií ako "kurz". Cena za jednu plaveckú lekciu je 17€.


Lekcie sú :

Sobota 12:00 9 mesiacov - 11 mesiacov

Sobota 13:00 6 mesiacov - 8 mesiacov

Nedela 9:00 12 mesiacov - 18 mesiacov

Nedela 10:00 18 mesiacov - 36 mesiacov

Prihlasovanie je možné telefonicky na tel.č. 0940 634 131 / osobne na recepcii plavárne alebo emailom na info@plavarenmajernikova.sk


Čo si treba priniesť?

Plavky pre rodiča, neoprénové plavky alebo plaveckú plienku pre bábätká, plaveckú čiapku (je pre deti od 3 rokov povinná), uterák pre rodiča aj dieťa, kozmetika, prezúvky vhodné na plaváreň.

Lekcia trvá 30-40minút, podla zručností a nálady detičiek. Po príchode na plaváreň je potrebné uhradiť vstupné na recepcii plavárne. Tam dostanete aj klúčik od skrinky, za ktorý sa necháva záloha (5€). Vo vstupnej hale je priestor na odparkovanie kočíkov, na ktoré dohliadne recepčná.

Do priestorov bazéna sa vstupuje v prezúvkach. V šatniach sa nachádzajú prebalovacie pulty. Po prezlečení sa cez sprchy presuniete s dieťaťkom na bezén, kde sa nachádza aj menší bazén určený na výuku bábätiek.

Bazén má teplotu 30-31 stupňov a je hlboký 0,8m. Vo vode preto budete veľa čupieť alebo klačať.

Maximálna kapacita sú 3 rodičia s deťmi plus inštruktorka.