Ihrisko pre štuplíkov

   KARLOVA VES 


KOMU SA NECHCE ČÍTAŤ....POZRITE SI VIDEJKO

Ihrisko pre stuplikovMilí priatelia,

s radosťou Vám oznamujeme, že na Dlhých dieloch máme nové ihrisko. A nie je to len tak nejaké ihrisko!  Je totiž určené pre tie najmenšie deti, teda štuplíkov od 0 do 6 rokov. Veríme, že táto cieľová skupina si zaslúži svoj špeciálny priestor – ohradený, bezpečný a plný prvkov pre nerušenú štuplíkovskú zábavu.

Presne s touto ideou sme sa začiatkom leta 2017 pustili do výstavby. Vďaka finančnej podpore Bratislavského samosprávneho kraja, pomoci od Mestskej časti Karlova Ves a množstvu nadšených maminiek a tatov sa nám náš plán podaril.

Z prázdneho, opusteného miesta vo vnútrobloku ulice Majerníkova 36-58 postupne vzniklo krásne a podnetné Ihrisko pre štuplíkov. Nájdete tu: hojdačky pre najmenšie deti, domček, masážny chodník, drevom obložené pieskovisko, malé záhradky, vodnú a zvukovú stenu, pníčkové posedenie, kopu hračiek do piesku a strážcu - veľkého pneumatikového Mimoňa.

Veríme, že toto verejné ihrisko bude ešte dlho prinášať radosť všetkým deťom na našom sídlisku :)

Pri návšteve si prosím nezabudnite prečítať Prevádzkový poriadok ihriska. Keď ho budeme všetci dodržiavať, bude nám na ihrisku spolu veselšie.

Tím Dlháčika


NAŠE PLÁNY A STAV PREDTÝM
  

NOVÉ IHRISKO PRE ŠTUPLÍKOV

  
  
  
  
  
    
  
    
  
  
  


Comments