O nás

Rodinné centrum Dlháčik je občianske združenie, ktoré vzniklo na Dlhých Dieloch v Bratislave v lete 2011 z nadšenia niekoľkých mamičiek a bolo slávnostne otvorené v nových priestoroch v apríli 2012, ktoré nám poskytla mestská časť Karlova Ves za symbolické nájomné 1 euro. 

Hlavným impulzom pre vznik bolo vytvorenie priestoru pre rodiny aj s tými najmenšími deťmi, kde by sa mohli vyblázniť a rodičia oddýchnuť. Sme neziskovou organizáciou, čo v praxi znamená, že všetok zisk je opätovne investovaný do chodu a zlepšovania služieb nášho centra.

Našim poslaním je vytvárať tento špeciálny priestor pre rodiny aj naďalej a zabezpečiť v ňom podnetné prostredie nielen pre deti, ale aj pre rodičov. Navyše sa usilujeme na Dlhých Dieloch vytvoriť pevnú rodinnú komunitu postavenú na vzájomnej spolupatričnosti a zdielaní každodenných radostí a starostí. 

Naše hlavné krédo je:


"Láska matiek premieňa svet, 
zmeňme ho spolu!"

V našich priestoroch môžete nájsť 3 herne:
  • Babyherňu s postieľkou, prebaľovacím pultom, hračkami pre bábätká a kreslami na pohodlné kojenie
  • Herňu s kopou hračiek pre chlapcov aj dievčatá - máme tu krásny veľký multifunkčný domček, šmykľavky, kočíky, knižky, puzzle, lego Duplo aj Megablocks, kuchynku, kútik pre majstrov, ale aj veľa autíčok
  • Megaherňu s priestorom na nahánanie sa na odrážadlách, stavanie hradov z penových megatvarov a skákanie na trampolíne.
Navyše máme aj samostatnú šatňu v ktorej nájdete NON-STOP burzu s detským oblečením. Plne vybavenú kuchynku s chladničkou a mikrovlnkou a jedáleň, kde je možné deti pohodlne a nerušene nakŕmiť.

Počas programu sú návštevníkom k dispozícii všetky priestory nášho rodinného centra okrem megaherne, v ktorej sa program odohráva a je vyhradená len pre účastníkov daného kurzu. Obmedzenie sa netýka tvorivých dielní a Naturkova.

      
      
      
        
      
        
        
        
        
        
   
      
      


Viac informácií sa môžete dozvedieť z nášho videa:


Comments