Náš tím

Tím RC Dlháčik pozostáva výhradne z dobrovoľníkov – vrátane štatutárnych zástupcov, členov združenia, aj jeho sympatizantov. Všetci svoju prácu robia zadarmo, bez nároku na akýkoľvek honorár. Našou najväčšou odmenou je pre nás radosť detí a rodičov, ktorí prídu do nášho centra a zažijú niečo nové, zaujímavé, tvorivé alebo podnetné. Často krát sa nám stane, že práve v Dlháčiku detičky urobia svoje prvé kroky, alebo nadviažu prvé priateľstvá – a my si vtedy povieme, že naša snaha naozaj stojí za to!


 
Zuzana Melušová Kutarňová: "Som veľmi neposedný človek (šaľena vychodňarka), preto keď som sa dozvedela o tom, že nové centrum potrebuje pomôcť..nečakala som dlho. Najprv som pomáhala so zariaďovaním priestorov, neskôr som organizovala technické záležitosti, bola v medializačnom tíme a postupne časom a udalosťami ma zvolili za štatutárku. Cením si to a budem sa zo všetkých síl snažiť baby nesklamať. Fandím Dlháčiku, pretože má obrovský potenciál - ale stále sme ako ročné dieťa, vyvíjame sa, učíme sa chodiť a získavame nové skúsenosti. Preto neváhajte a pridajte sa k nám...lebo Dlháčik chce rásť. "

0949 503 444
Funkcia: štatutár, programová manažérka, koordinátorka projektov,  správa financií, správa webu, Inštruktorka Montessori kútika a Baby salsy, autorka a koordinátorka Naturkova, členka DAD a DBDPetra Raffayová: Som vysoká štíhla blondína...to by som napísala pred 10 rokmi...Dnes som v prvom rade MAMA čo zvyčajne následne vyvracia hneď niekoľko mnou uvedených prívlastkov...😄😄😄😄ale mne to nevadí. Byť mamou je krásna životná skúsenosť a želám to každej z nás.  Lenže na to, aby sme si dokázali materstvo naplno užiť, je dôležité sa o tento status môcť podeliť s ostatnými. Mám na mysli Vás, ostatné mamičky, s ktorými môžeme o svojich ratolestiach poklebetiť. Moja prvá návsteva Dlháčika bola ako asi väčšiny z nás veľmi ostýchavá a ošemetná😄😄😄 Chcela som, aby sa moje ešte len loziace avšak dosť divočizné dieťa malo kde zahrať bez toho ,aby som nemusela počúvať moju mamu, že má z 
as doničené kolená, chudiatko😄😄😄👏👏 A navyše som si chcela v pokoji vypit tú kávu!!!😄😄 Tak som tam vstúpila s malou petruškou (mojim druhým ustráchaným ja) a zistila som, že to moje skutocné ja, moja osobnosť tam zapadá úplne bez výhrad a môžem sa prejavovať ako sa mi páči...moje dieťa bolo spokojné, ja som si urobila relax pri káve a časopise, tož bola som spokojná, a tým pádom všetci v mojom okolí boli spokojní...tak som sa definitivne rozhodla pre Dlháčik!! Mám tam nové priateľky, môj syn nových kamarátov a hlavne dobrý pocit, že sa do všetkého môžem zapojiť a robiť tak šťastnými ľudí, ako som ja ... návštevníkov Dlháčika...ta sa vidíme😄😄😄
Funkcia: štatutár, koordinátorka dobrovoľníkov, členka DAD a DBD, komunikácia s ÚMC, letákový tím


Magdaléna Blattnerová
 
Funkcia: štatutár, služby, nákup do centra

 


Mária Bohunská Vasilková
 :   "Dlháčik je pre mňa úžasné miesto s výbornou atmosférou - deti sa tu vybláznia, niečo sa naučia, niečo zažijú, maminky a tatovia si trochu oddýchnu. Som hrdá na to, že môžem byť súčasťou tohto super tímu, ktorý sa o Dlháčik stará :)"

Funkcia: člen revíznej komisie, Panáčik Dlháčik, scenárista, režisér a člen DAD a DBD, projektový manažér

Ľudmila Hlinová
Funkcia: člen revíznej komisie, hlavná "šička", prihlasovanie na aktivity


Andrea Bubánová
Funkcia: člen revíznej komisie, správa webu a fcb, technická podpora 
Členky:Veronika Suváková

Funkcia: člen revíznej komisie, služby, autorka a koordinátorka Dlháčikovského behu
Magdaléna Barinová

Fukncia: inštruktorka Montessori kútika, členka DAD a DBD

Júlia Gabajová

Vladka Košík Sertlová


Silvia Veselá
Bea Husárová
Katka Kratková
Zuzana Nováková

Funckia: koordinátoroka tvorivých dielní
Laura Hryhoryeuová

Funkcia: 

Dominika Nechalová: Na Dlháčoch bývame pomerne krátko a ako tehotná som vedela, že ma čaká štandardná izolácia od mojich bezdetných priateľov a kolegov. Som tvor veľmi spoločenský, tak som si pozisťovala, čo sa tu dá robiť na materskej a nezblázniť sa. Do Dlháčika som začala chodiť už pred pôrodom a potom, keď dcérka povyrástla, stala som sa pravidelnou návštevníčkou. Dcérka je po mne veľmi spoločenská, miluje deti, interakciu, akciu a hračky, ktoré nemá doma - Dlháčik ponúka toto všetko pre deti. Pre mňa to znamená nové kontakty a priateľstvá, oddych a konečne aj iné témy ako plienky a mlieko a spanie, skrátk, také dospelácke ;-)
Asi to bude tak, že Zuzka Meluška má nos na potenciál a veru ma dlho nelámala a už som členkou :-)
Momentálne pripravujem a realizujem workshopy pre maminy, ktoré sa chystajú späť do práce a fungujem ako back up pre služby v herni alebo tančekospievanky. Verím, že časom to bude viac, snáď potomkovia dovolia ;-)
Funkcia: 
Martina Mazúchová: 
„Do Dlháčika sme nezačali chodiť len kvôli hračkám a zlému počasiu vonku. Od začiatku ma dostala tá príjemná atmosféra, komunitné prostredie. Každý, kto tam vkročí, vie, že Dlháčik je spoločným dielom mamín. A to je super. Až ako členka tímu som však zistila, aké profesionálky a skvelé ženy sú maminy, ktoré sú za tým. “

Funkcia: správca fotogalérie
Barbora Kritikos

Silvia KubisováBarbora Godálová
Jana Slavová

 Kristína Senková

Monika Paľunová

Gabika Teplická

Katarína Bakovková 

Ingeborg BeňováČestné členky:

Dana Skuhrová
 (zakladateľka)

Irena Surmanová
Monika Caltíková
Jana Pisarovičová

Ako sa stať členom RC Dlháčik?

    Členom Dlháčika môže byť ktokoľvek (mamina na materskej, študent, senior), kto je ochotný venovať svoj voľný čas dobrej veci. Priorita pre každú členku – maminu je samozrejme vlastná rodina. 
    V prípade, že máte nejaký dobrý nápad, trochu času navyše, alebo by ste nám vedeli akokoľvek pomôcť, budeme radi keď sa nám ozvete a pridáte sa k nám. Potešíme sa každej pomocnej ruke! 

Členom sa môžete stať ak: 
máte o členstvo záujem
súhlasíte so stanovami a internými pravidlami RC Dlháčik
vyplníte a odovzdáte Žiadosť o členstvo 
zaplatíte ročný členský poplatok 20 eur

Členstvo prináša aj mnoho výhod – môžete navštevovať Dlháčik ako často chcete, program  a oslavu v Dlháčiku máte zadarmo, kurzy a aktivity so zaujímavou zľavou, a v neposlednej rade si môžete Vy aj Vaše deti nájsť dobrých priateľov.
Comments